O firmie

firma1

Początki działalności firmy Easy-Wash sięgają połowy lat 90-tych, kiedy to jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek krajowy preparaty do bezdotykowego mycia pojazdów.

W 2014 roku rozpoczęliśmy w naszym zakładzie produkcję wysokiej jakości specjalistycznych środków dla transportu i przemysłu. W procesie produkcyjnym zachowujemy należytą staranność, dbając, o jakość i powtarzalność produktów oraz bezpieczeństwo użytkownika.
Wszystkie produkty trafiają do Klientów w odpowiednich, oryginalnych opakowaniach spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa składowania oraz transportu.

Proces produkcyjny wspiera sprawna dystrybucja. Zamawiany towar dociera do każdego miejsca w Polsce w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia za pośrednictwem naszego własnego taboru lub sprawdzonych firm kurierskich i spedycyjnych.

Sprzedaż w Polsce realizowana jest przez kilkunastu Przedstawicieli Regionalnych oraz Dystrybutorów części do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Nasze środki z powodzeniem podbijają rynek Australii, Rumunii ,Mołdawii, Mauritiusu, Ukrainy, Gruzji, Słowacji, Niemiec, Belgii, Litwy, Węgier oraz Czech.

Zaufali nam:

ReferencjeReferencje

Referencje